Actueel weer Roodeschool
Laatste update: 2026-05-01 om 08:23 uur
| Temperatuur | 12.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.2 km/u uit ZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1027.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 22.3 km/u om 08:21 u |
| Minimum temp. | 4.2 °C om 06:12 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 08:21 u |
| Windchill | 10.9 °C |
| Hitte index | 12.4 °C |
| Dauwpunt | 4.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | 285.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 285.0 W/m2 om 08:21 u |
| UV index | 0.5 |
| Max. UV index | 0.5 om 08:21 u |
| Zon op | 05:59 u |
| Zon onder | 21:02 u |